• En
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ 
  • کد خبر : ۱۶۳۶۳۹
    /  4
مراسم خداحافظی مرجان حسن معاون پشتیبانی و برنامه ریزی منطقه پستی شمال شرق و افتخار بازنشستگی ایشان در مرکز منطقه انجام شد.
قورچیان مدیر كل و حاتمی معاون فنی و بازرگانی با دعوت از همكاران در مراسم تودیع مرجان حسن شركت كردند.
در چهارشنبه آخرین روز اردیبهشت ماه مراسم تودیع مرجان حسن معاون پشتیبانی و برنامه ریزی منطقه پستی شمال شرق به پایان رسید و ایشان به افتخار بازنشستگی نائل آمدند. همزمان با فرارسیدن ایام عید سعید فطر و تبریک آن به همکاران مراسمی جهت قدردانی از ایشان بعمل آمد.
مراسم توریع مرجان حسن معاون پشتیبانی و برنامه ریزی منطقه پستی شمال شرق انجام شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پستی شمال شرق امروز چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۲/۳۱ مراسم بازنشستگی سرکار خانم حسن معاون برنامه ریزی و پشتیبانی منطقه پستی شمال شرق در مرکز منطقه انجام شد و ایشان به افتخار بازنشستگی نائل آمدند. قورچیان مدیرکل، حاتمی معاون فنی و بازرگانی و جمعی از روسای ادارات در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ایشان و آرزوی سلامتی، از همکاری و حسن اخلاق ایشان تقدیر و تشکر کردند. سرکار خانم حسن نیز از همکاری مسئولین منطقه در طول خدمت خود قدردانی نمودند.در پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود به نمایندگی از طرف کارکنان منطقه به ایشان اهدا گردید. همچنین ایشان صبح امروز با حضور در کلیه واحدهای ستادی و اجرایی منطقه از کلیه همکاران خداحافظی نمودند.
امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/07 09:51
    V5.5.5.0